Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 205. - Kedvelt játék: Mercado

Mercado társasjáték

Itt az ősz, kezdődik az új társasjáték szezon... Ebben a hónapban visszatekintünk az elmúlt évre és annak a legsikeresebb társasjátékait vesszük elő.

Szeretsz piacra járni, szeretsz vásárolni?. Nem kell egyéb, minthogy eljöjj és játssz nálunk a Mercado társasjátékkal. Igaz, vigyáznod kell, nehogy az erszényedből hamis pénzt húzz elő, valamint arra is, nehogy mások megelőzzenek a portékák megvásárlásában.

A klub működését 2019-ben a II. kerületi Önkormányzat is támogatja.

2019. szeptember 2. 16.00 - 19.00