Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 205. - Kedvelt játék: Mercado

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Mercado társasjáték

Itt az ősz, kezdődik az új társasjáték szezon... Ebben a hónapban visszatekintünk az elmúlt évre és annak a legsikeresebb társasjátékait vesszük elő.

Szeretsz piacra járni, szeretsz vásárolni?. Nem kell egyéb, minthogy eljöjj és játssz nálunk a Mercado társasjátékkal. Igaz, vigyáznod kell, nehogy az erszényedből hamis pénzt húzz elő, valamint arra is, nehogy mások megelőzzenek a portékák megvásárlásában.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

A klub működését 2019-ben a II. kerületi Önkormányzat is támogatja.

Időpont: 
2019. szeptember 2. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub