Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 203. - Kiemelt játék: Szék egyensúlyozó

Szék egyensúlyozó

Van türelmed? És kézügyességed? Itt vannak a kisszékek, kipróbálhatod magad. A Szék egyensúlyozó játékban egymásra kell tenni a kicsi székeket, de ügyesen, hogy azok ne boruljanak le. Vagy akár a színek szerint is építhetsz.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2019. július 15. 16.00 - 19.00