Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 201. - Kiemelt játék: Maki Stack

Maki Stack társasjáték

Ma a Maki Stack, japán hangulatú ügyességi party társasjáték van a soron. Maszkot fel, kezeket fel és indulhat a játék! Egy nagyon vicces, nagyon szórakoztató játék, melyben két csapat vagy két játékos versenyez egymással: ki tudja hamarabb összerakni a sushi-rendelést?

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2019. július 1. 16.00 - 19.00