Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 201. - Kiemelt játék: Maki Stack

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Maki Stack társasjáték

Ma a Maki Stack, japán hangulatú ügyességi party társasjáték van a soron. Maszkot fel, kezeket fel és indulhat a játék! Egy nagyon vicces, nagyon szórakoztató játék, melyben két csapat vagy két játékos versenyez egymással: ki tudja hamarabb összerakni a sushi-rendelést?

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

A klub működését 2019-ben a II. kerületi Önkormányzat is támogatja.

Időpont: 
2019. július 1. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub