Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 199. - Kiemelt játék: Sárkány Palota

Sárkány Palota társasjáték

A Sárkány palota egy ősi kínai játék, a Madzsong ihlette. Vegyél el lapkákat az omladozó Sárkány palotáról és építsd be őket a saját palotádba. Gyűjts azonos típusú lapkákat és építs szentélyt rájuk a pontszerzéshez. Kérj segítséget a szellemektől, engedd szabadon a képességeiket. De vigyázz! A Bölcs Sárkány kéréseit is be kell tartani a győzelemhez!

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2019. június 17. 16.00 - 19.00