Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 197. - Kiemelt játék: Eiffel

Eiffel társasjáték

Gustav Eiffel francia építészt megidéző Eiffel társasjátékot négyféleképpen lehet játszani. Nosztalgia, Metamorfózis, Pöckölős-pördítős, vagy Kinyúló-lebegő elem szabályai szerint Ez teszi méginkább próbára a képzeletedet Térbeli látásodat fejleszti, de jó móka is belegondolni: mi lenne ha én építhetném?...

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2019. május 27. 16.00 - 19.00