Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 195. - Kiemelt játék: CatZ (Macskajáték)

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Catz kártyajáték

A Macskajáték – Macska römi egy vidám, gondolkodós játék, ahol a gyerekeknek MINDEN körben figyelni kell, számolgatni, kombinálni, és taktikázni. Mivel a macskáknak 9 élete van, mi is úgy kell gyűjtsük a kártyákat, hogy az összegük 9 legyen. Igaz ebben megzavarnak a kóbor macskák, meg a rossz fiú, de segítségünk is akad, a macskás mama, vagy a cicaszaporulat.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2019. május 13. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub