Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 193. - Kiemelt játék: Szabadulj kvíz

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Szabadulj kvíz társasjáték

Tudomány, technika, növény és állatvilág, irodalom, filmművészet, képzőművészet. Jártas vagy ezekben a témákban? Ha igen, akkor a Szabadulj kvíz társasjátékban jó esélyed van arra, hogy megszabadulhass. Persze, ha helyesen megválaszolsz a feltett kérdésekre és az ajtónyitó kártya kérdésére adott válasz sem ismeretlen

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2019. április 29. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub