Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 193. - Kiemelt játék: Szabadulj kvíz

Szabadulj kvíz társasjáték

Tudomány, technika, növény és állatvilág, irodalom, filmművészet, képzőművészet. Jártas vagy ezekben a témákban? Ha igen, akkor a Szabadulj kvíz társasjátékban jó esélyed van arra, hogy megszabadulhass. Persze, ha helyesen megválaszolsz a feltett kérdésekre és az ajtónyitó kártya kérdésére adott válasz sem ismeretlen

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2019. április 29. 16.00 - 19.00