Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 192. - Kiemelt játék: Pende

Pende társasjáték

A Pende játékban ötszögeket kell elhelyezni az asztalon levők mellé, oly módon, hogy a három féle alakzatú hézagok majd meghozzák nekünk a kellő pontszámokat. Igaz lehet gonoszkodni is, el lehet rontani az ellenfelek terveit, ettől válik izgalmasabbá a játék.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

2019. április 15. 16.00 - 19.00