Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 191. - Kiemelt játék: Magyarország kvíz

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Magyarország kvíz

Valamikor létezett egy "Ismerd meg hazádat kispajtás" mozgalom. Hát az mindig jól fog. Ebben segít a Magyarország kvíz is. Történelem, irodalom, zene, művészet és sport témakörökben bővítheted általános ismeretedet játszva bővítheted.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2019. április 8. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub