Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 181. - Új játék: Century - A Kelet csodái

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Century - A Kelet csodái társasjáték

Century – A Kelet csodái A Kelet csodái együtt játszható elődjével, a Fűszerúttal, de önmagában is megállja a helyét. Új fűszer-szigeteket kell felfedezz a távoli Keleten, hogy a tied lehessen a dicsőség.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2019. január 28. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub