Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 179. - Új játék: Kaméleon

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Kaméleon

Titkos szó birtokában vagy, de itt van a Kaméleon is.Vajon ki az, fel tudod fedni? Vagy talán épp te vagy az, és úgy kell bele illeszkedj a társaságba, hogy ne vegyék észre. Ezért figyelned kell a többiekre, így pontot gyűjthetsz.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2019. január 14. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub