Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 178. - Új játék: Boldog lazac

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Lazac

Elérkezett az év első társasjáték klubja a KSH Könyvtárban. Ez alkalommal egy vidám jószággal találkozhatunk.. A Boldog lazac ficánkol, ugrabugrál, csapkod, meg minden muris dolgot cselekszi, te is ezt tedd ebben a játékban, de főleg igyekezz megszabadulni mihamarabb a kártyáidtól, hogy te lehess a nyertes.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2019. január 7. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub