Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 173. - Új játék: Flamme Rouge

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Flamme Rouge társasjáték

Megtervezed az útat, haladsz, kihasználod a szélárnyékot. A Flamme Rouge társasjátékban úgy haladsz, mint a Tour de France-on, csak épp kényelmesebb körülmények között, ga nem is ágyban párnák közt, de a játékasztal mellett, kedves társaságban.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2018. november 19. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub