Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Családi társasjáték klub 165. - Kiemelt játék: Mókuskaland

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Mókuskaland társasjáték

Kiemelt játék: A Mókuskaland társasjátékkban mókusokat etethetsz, keresgélheted is őket, meg versenyezhetsz a játszótársaddal. Ma egy aranyos társasjátékkal kedveskedünk a kicsiknek és mindnyájunknak..

Ha kellemes társaságban szeretnél társasjátékozni, új játékpartnerre szeretnél szert tenni, gyere közénk! Több mint 350 féle játék közül választhatsz. Játékmestereink segítenek a játékszabályok megismerésében. Már 6 éves kortól várjuk a gyerekeket és szüleiket, és vannak látogatók 90 éves korúakig minden korosztályból.


A klub a homoludens.hu Egyesület, Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház és a XIII. kerületi Önkormányzat támogatásának köszönhetően ingyenesen látogatható, nincs tagdíj, nincs belépődíj!

Időpont: 
2018. szeptember 28. 18.00 - 21.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
További információ: 

További információt egyesületünk telefonszámán tudunk adni: 06-30-9346297

Rendezvénysorozat cím: 
Családi társasjáték klub