Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 152. - Kiemelt játék: Csodapalota

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Csodapalota társasjáték

A Csodapalota kirakós játékban a nehézségi szintet is meghatározó kártya csodálatos képe alapján meg kell építened pontosan azt a várat, ami a kártyán szerepel. Ha készen vagy, megnézheted a kártya hátán, hogy ügyesen dolgoztál-e? Kicsik és nagyok számára egyetemben kedves játék.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2018. június 4. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub
CsatolmányMéret
tjk_201806.jpg437.73 kB