Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 146. - Kiemelt játék: Székely Mesterségek

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Székelyföldi mesterségek

Kihaló félben levő mesterségek, kisiparok, melyek, még itt-ott Székelyföldön fel lelhetők, valamikor nélkülözhetetlenek voltak az egész Kárpát-medencében. A Székely Mesterségek társasjáték segít abban, hogy a fiatalok megismerjék, az idősek felelevenítsék mindazt, ami érték és érték marad számunkra.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2018. április 9. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub
CsatolmányMéret
tjk_201804.jpg431.04 kB