Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 143. - Kiemelt játék: Székely Aktív

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Székely Aktív társasjáték

Kipróbálhatjátok az Activityt székely módra. Azt mondják, nem egyszerű, de a Székely Aktív segít abban, hogy megismerd a magyar nyelv sokszínűségében megmutatkozó szépségét, valamint azt is, hogy milyen praktikusan gondolkodik a székely ember.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2018. március 12. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub
CsatolmányMéret
plakat.jpeg189.44 kB