Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 127. - Kiemelt játék: Mino and Tauri

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Mino and Tauri társasjáték

Két kis helytelen űrmanó, Mino és Tauri szerencsésen bukfencezett úrhajójával Labirintus bolygón, ám mindenüket szerte szórták. Segíts nekik holmijaikat összeszedni, hogy tudjanak majd tovább repülni!

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2017. november 6. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub