Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 126. - Kiemelt játék: Glüx

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 126. - Kiemelt játék: Glüx

A Glüx egy terep foglaló stratégiai játék, ahol a fénykorongjaiddal kell minél több szobát bevilágítsál. Így lehet minél több pontot gyűjteni.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2017. október 16. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub