Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 125. - Kiemelt játék: Imagine

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Imagine társasjáték

Az Imagine party társasjáték hasonlít egy kicsit a jól ismert Activity játékhoz, csak egészen más. Nem rajzolhatsz, nem mímelhetsz, hanem átlátszó szimbólum kártyák egymásra helyezésével kell egy egy szó, fogalmat, közmondást elmagyarázz a társaknak.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2017. október 9. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub