Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 123. - Kiemelt játék: Quarto

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Quarto társasjáték

Ma a szenzációs két személyes, sokak által kedvelt Quarto társasjátékot ismerhetjük meg. Egy négyszer-négyes táblára úgy kell felhelyezzük-felhelyeztessük a bábukat, hogy a sorban negyedik azonos tulajdonsággal rendelkező bábut mi tehessük fel. Mert akkor győztünk!!!

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2017. szeptember 25. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub