Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 120. - Kiemelt játék: Aljas hetes

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Aljas hetes

Lejárt a vakáció, a szabadságok ideje és teljes erőbedobással neki lendülhetünk a... társasjátékozásnak. Ismét hívunk a KSH Könyvtár klubjába. Erre az alkalomra egy party-kártyajátékot választottunk, az Aljas hetest, ami sok derültséget okozhat, amikor kiderül, hogy hétig sem tudunk számolni...

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2017. szeptember 4. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub