Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 113. - Kiemelt játék: Espresso Fishing

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Espresso Fishing társasjáték

Kukac, horog, bakancs, mindezekhez a kocka gurításával juthatsz hozzá, mégpedig a cél elérése érdekében, a cél pedig az, hogy el ne aludj, és minél több halacskát halászhass. Így szórakoztat az Espresso Fishing társasjáték.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2017. június 19. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub
CsatolmányMéret
tjk_2017junius.jpg2.99 MB