Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 110. - „Edzés” a Családi Játék Hétvégére

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Rummikub verseny KSH

Ezen a napo edzünk a hét végén sorra kerülő Családi Játék Hétvégére, annak Rummicub, Vizzard, Aranyásók, Vigyáz(z)6, Puzzle kirakó versenyeire.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2017. május 22. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub