Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 100. - Századik társasjáték klub

100. társasjáték klub

Ünnepelünk! Ma tartjuk a KSH könyvtárában a "történelmi" SZÁZADIK társasjáték klubot! Ezt is megértük! Ez alkalom egy kicsit más lesz mint a többi, tartunk Rummikub-versenyt, együtt játszunk, sőt más meglepetések is várnak. Gyertek, ünnepeljünk együtt!

A Rummikub versenyre jövők már 16.00-ra érkezzenek meg, hogy hamar neki tudnunk kezdeni a fordulóknak! Terveink szerint 2 fordulót tartunk, a legjobb 4 játékos jut a döntő körbe.

2017. február 27. 16.00 - 19.00
CsatolmányMéret