Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 100. - Századik társasjáték klub

Nyomtatóbarát változatPDF változat
100. társasjáték klub

Ünnepelünk! Ma tartjuk a KSH könyvtárában a "történelmi" SZÁZADIK társasjáték klubot! Ezt is megértük! Ez alkalom egy kicsit más lesz mint a többi, tartunk Rummikub-versenyt, együtt játszunk, sőt más meglepetések is várnak. Gyertek, ünnepeljünk együtt!

A Rummikub versenyre jövők már 16.00-ra érkezzenek meg, hogy hamar neki tudnunk kezdeni a fordulóknak! Terveink szerint 2 fordulót tartunk, a legjobb 4 játékos jut a döntő körbe.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2017. február 27. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub
CsatolmányMéret
tjk_2017februar_uj_verzio.jpg2.64 MB