Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 99. - Kiemelt játék: Flying Kiwis

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Flying Kiwis

Van, aki babzsákkal dob célba, van aki golyóval lő célba és van, aki kivi madarakat röptet célba. A Flying Kiwis társasjátékban egy röptető rámpa segítségével kell a madarakat a cellákra osztott játéktérre küldeni ügyesség és sok kacagás közreműködésével.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2017. február 20. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub
CsatolmányMéret
tjk_2017februar_uj_verzio.jpg2.64 MB