Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 97. -Kiemelt játék: Ice Cool

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Ice Cool

Az Ice Cool társasjátékban a pingvin bábuk nem lépnek, hanem pöckölni kell őket. Ugyanis három pingvin megszökik és halgyűjtésre adja mókás fejét, a negyedik meg össze kell szedje igazolványaikat- Jőjj, ls vállald fel valamelyik aranyos pingvin szerepét!.

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Időpont: 
2017. február 6. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub
CsatolmányMéret
tjk_2017februar_uj_verzio.jpg2.64 MB