Bejelentkezés

Legközelebb

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 89. - Kiemelt játék: Escape

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Escape

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

Egy titokzatos templom még titokzatosabb labirintusából kell együtt kiszabadulni - időre - és az sem elhanyagolható, ha közben kincset is gyűjthetünk. Ez teszi az Escape társasjátékot izgalmassá.

Időpont: 
2016. november 28. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub
CsatolmányMéret
novemberi-plakat.jpg881.65 kB