Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 69. - Új játék: Csacsi farka

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Csacsi farka társasjáték

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

A Csacsi farka társasjátékban a lényeg a nevetésen van, mert a csacsi farkát kellene visszaragasztani a helyére bekötött szemmel, de képtelen helyekre kerül fel a farkinca.

Időpont: 
2016. május 9. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub
CsatolmányMéret
ksh-plakat-majus.jpg105.95 kB