Bejelentkezés

Címlap

Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 67. - Felkészülés a 2. Családi Játék Nap versenyeire

Nyomtatóbarát változatPDF változat
Társasjátékklub a KSH Könyvtárban 67. -  Felkészülés a 2. Családi Játék Nap versenyeire

A KSH Könyvtár a Széll Kálmán (Moszkva) tértől tíz percre található intézmény. Nemcsak szakkönyvtárként, hanem gyereksarokkal, pelenkázóval, szépirodalmi gyűjteménnyel, magazinokkal, DVD-kkel, kulturális programokkal és akadálymentes környezettel vár minden érdeklődőt.

A homoludens.hu Egyesülettel együttműködve 2014 novemberében indította el a könyvtár a családi társasjátékklubot felnőttek és 8 évesnél idősebb gyerekek számára. A klub célja, hogy az érdeklődők baráti környezetben próbálhassanak ki új, egyszerűen elsajátítható társasjátékokat.

A 2. Családi Játék Nap 2016. május 29-én vasárnap kerül megrendezésre az Angyalföldi Gyermek és Ifjúsági Házban. A bajnokságban szereplő játékok a következőek: Wizard, Rummicub, Cubicup, Crokinole, Vigyáz(z)6.

További információk: www.homoludens.hu/csaladi-jatek-nap-2016

Időpont: 
2016. április 25. 16.00 - 19.00
Szervező(k): 
homoludens.hu Egyesület
Közreműködő: 
homoludens.hu Egyesület
Rendezvény jellege: 
játszóház
Részvételi/nevezési díj: 
ingyenes
Rendezvénysorozat cím: 
KSH Társasjáték Klub
CsatolmányMéret
ksh-plakat-aprilis.jpg139.81 kB